Järelmaksud

Kas valida järelmaks või liising?

Järelmaks
Järelmaksuga saab otsa kõiki tooteid. Minimaalne summa on sõltuvalt firmast alates 50€ ja maksimaalne on tavaliselt 10 000€. Järelmaks on tavaliselt kõrgema intressiga.
Kui soovite järelmaksuga osta mototehnikat siis põhi eeliselt sellisel juhul on kohustusliku kaosko kindlustuse puudumine. Lisaks kirjutatakse mototehnika kohe Teie või Teie firma nimele.

Liising
Liisinguga saab osta ainult tänavalegaalseid sõidukeid, nii eraisikule kui ka ettevõttele. Liising on tavaliselt väiksema intressiga.
Liisinguga kaasneb kohustuslik kasko.
Swedbanki, SEB ja LHV liisingu taotlemiseks teeme Teile pakkumise millega saate oma laenuhalduri juurde minna vastavas pangas.


Järelmaksu taotlemine on tänapäeval tehtud väga lihtsaks. Kui Teil on olemas ID-kaart saame kogu protsessi ära teha ilma kodust lahkumatta. Kauba saame samuti vajadusel Teile postiga koju saata (kaasa arvatud mototehnika). 
Täida järelmaksu taotlus. 
Pärast taotluse esitamist võtame Teiega ühendust lisaandmete saamiseks. Saadame soovitud firmadesse taotlused ära.
Saadame Teile lepingu emailile mille saate allkirjastada digitaalset või kohapeal paberil. 
Kohe kui leping allkirjastatud saate oma kauba kätte.

ESTO järelmaks


ESTO järelmaks – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel just ESTO järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis! 
Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest ESTO järelmaksulink. Maksmisel valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi, Smart-ID või Mobiili-ID abil.

ESTO järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku ehk maksta osamaksete kaupa. Antud makselahendus teeb krediidiotsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

ESTO järelmaksu pakkujaks on ESTO AS (reg. kood 14180709).

Järelmaksu taotlemise tingimused:

 • Intress alates 0%
 • Lepingutasu alates 0 eurost
 • Periood kuni 4 aastat 
 • ESTO järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud.
 • ESTO järelmaksu on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule.

Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 1500-eurose laenusumma puhul 12 kuuks fikseeritud intressiga 14.90% aastas ja lepingutasuga 14.90 eurot on krediidi kulukuse määr 34.74%, kuumakse suurus 146.37 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 1756.68 eurot. Järelmaks on finantskohustus ning enne otsuse tegemist tutvuge põhjalikult lepingutingimustega ja vajadusel pidage nõu ESTO AS töötajaga või muu asjatundjaga.

 

Rohkem informatsiooni ESTO järelmaksu kohta leiate nende ametlikult koduleheküljet siin.

Montonio järelmaks


Montonio järelmaks - Montonio vahendusel saab ühe taotlusega mitu pakkumist.
Montonio vahendusel on võimalik ühe taotlusega saada järelmaksupakkumine mitmelt krediidiandjalt ning valida enda jaoks sobivaim. Järelmaksu taotlemiseks vali makseviisiks Montonio, täida krediiditaotlus ning soovi korral sõlmi leping valitud krediidiandjaga. Montonio partnerid on TF Bank AB Eesti filiaal, Svea Finance AS ning IPF Digital AS.

Järelmaksu taotlemise tingimused:

 • Järelmaksuga finantseeritav summa 100–10 000 eurot
 • Periood 3–60 kuud
 • Intress alates 14,9% jäägilt

Krediidivahendusteenuse pakkujaks on Montonio Finance OÜ. Krediidi kulukuse määr on 32.32% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba hind kohe tasudes 400 €; lepingutasu 14,90 €, igakuine haldustasu 0,99€; tarbijakrediidilepingu kestus 24 kuud; fikseeritud intress 19,9% aastas arvutatuna laenu jäägilt. Tarbija poolt makstav tagasimaksete summa on 533.36 €, mis sisaldab: kauba makseid 400 €; intressikulu 133,36 €.

 

 

Rohkem informatsiooni MONTONIO järelmaksu kohta leiate nende ametlikult koduleheküljet siin.

SVEA järelmaks


SVEA järelamaks

Järelmaks aitab hajutada vajalikke ja ootamatult tekkivaid kulusid, sest võimaldab tasuda osade kaupa ja Sulle sobival perioodil. Järelmaksu saab taotleda meie koostööpartnerite juures kohapeal või e-poes. Kogu protsess on kiire, lihtne ja mugav, sest järelmaksu taotluse täitmiseks kulub vaid mõni minut ning vastuse saab üldjuhul kohe.

Järelmaksu taotlemise tingimused:

 • Maksimaalne summa 20 000 €;
 • Tagasimakseperiood 3–96 kuud;
 • Sissemakse alates 0 €;
 • Lepingutasu alates 0 €;
 • Intressimäär sõltub kaupmehe tingimustest;
 • Lepingu vormistamine kaupmehe juures kohapeal või e-poes.

 

Tingimused järelmaksu taotlejale:

 • 18–75aastane Eesti Vabariigi kodanik või Eesti Vabariigi kehtiva elamisloaga isik;
 • minimaalne netosissetulek 250 € kuus, mis on laekunud pangakontole vähemalt viimased 6 kuud;
 • kehtiv isikut tõendav dokument.

 

Rohkem informatsiooni SVEA järelmaksu kohta leiate nende ametlikult koduleheküljet siin.