KIIVRID, PRILLID JA KOMMUNIKAATORID

Meie valikust leiad üle 20 erineva kiivri, prilli ja kommunikaatori brändi. Saadaval kvaliteet carbon kestaga, kui ka soodsamad komposiit kiivrid. Kui ei ole kindel võta julgelt meie müügimeestega ühendust!


SÕIDUVARUSTUS JA KAITSMED

Soovite oma maastikusõidukiga mudas või lumes sõita? Meilt leiate igatahes suurepärase valiku sõiduvarustust igaks otstarbeks.


VABAAJARIIDED

Pole veel mototehnikat või soovite lihtsalt stiilne välja näha? Meil leiate selliste tuntud brändide vabaajariided nagu Alpinestars, Leatt, Oakley, Scott ja palju teised.

Saadaval ka suurepärane valik naiste ja laste vabaajariideid.


ATV LISAVARUSTUS

Oled jahimees, metsamees või lihtsalt kasutad ATVd lõbusõiduks, siis leiad meie tootevalikust väga palju huvitavat oma masinale.

Meilt leiate selliste tuntud tootjate lisavarustust nagu Bronco, Ironbaltic, Moose Utility, Kimpex, Warn jne.


UTV, SSV LISAVARUSTUS

UTVd, SSVd ja bagid ei ole meil väga levinud, aga sellegi poolest meil on saada neile väga palju lisavarustust. Meie kliimasse sobib UTVle ideaalselt lumesak, põhjaplaat, tuuleklaas, kabiinisoojendus ja miks mitte ka jahimeestele relvahoidjad.

Kuna UTV/SSV on raskem on sellega vedamist ja lükkamist nõudvaid töid kindlasti parem teha.


Pakume üle 20 000 erineva toote sinu ATVle, UTVle või quadile. Võta meie spetsialistidega julgelt ühendust, kui omale sobivat toodet ei leia.
Mudelipõhiselt saadaval varuosad kõikidele populaarsematele brandidele nagu CFMOTO, Can-AM, Polaris, Honda, Kawasadi, Suzuki, Yamaha ja paljud teised.
Saadaval spetsiaalne osakond Aasia päritolu maastikusõidukitele.

 

Kuna oleme CFMOTO ametlik esindaja Eestis, saame pakkuda Teile ka kogu CFMOTO originaal varuosa valikut. Saada päring aadressile [email protected]

Kevin Kirsipuu

Varuosad, lisavarustus, töökoda

Eesti, Vene ja Inglise keel

Janek Tambaum

Sõidukid, sõiduvarustus, lisavarustus

Eesti, Vene ja Inglise keel